TVJD hazırladığı ve yoğun katılımın olduğu bir kongreyi geride bıraktık.

Neler Yaptık;  CMA Biotechnology, Biyoteknolojik teknikleri kullanarak hayvanlarda bağırsak sağlığını ve florasını koruyan ürünlerimizi  sunma fırsatı bulduk.

Türkiye’de Hayvancılığın geleceği olan buzağı, kuzu ve oğlak ishalleri geri dönüşü olmayan kayıplara hatta ölümlere neden olmaktadır. Bu ihtiyacı görerek ruminant barsak florasından elde edilen Türkiye’de ilk ve tek olan biyofermet+Probiyotik içeren Zoentero ürünü yeni büyük ambalajlarda toz ve sıvı formlarını kongrede tanıttık.

Sığır, koyun ve keçilerde barsak sağlığının için midede fermantasyonu üst seviyeye çıkaran, ketozis, sıcaklık stresi, antibiyotik sonrası negatif etkinliği ve sindirim bozukluklarını önlemeye destek ZymFlor Ruminant ürünü büyük ambalaj toz ve sıvı  yeni formlarını kongrede sunduk.

Ruminant, kanatlı, pet, kafes kuşları, arı ve atçılıkta enjektabıl vitamin, mineral tercih etmeyenler için prebiyotik, vitamin, mineral ve aminoasitten oluşan ve tüm olumsuz yaşam şartlarında hayvanlara yüksek direnç sağlayacak, dörtlü kombinasyonlu ürün Bio-AminoVit’i sunduk.

Sikatrizan ve göbek kordonu kurutucu ZoeDry Spray, açık yara ve operasyon yaralarına direk uygulanabilen epitelizan yara bakım ürünü Zoetrizan Spray, Almanya’dan buzağılarda sıvı elektrolit kaybını karşılayan Boviferm Plus, meme sağlığını destekleyen ZoeMint Cream ve ZoeMint sprey gibi biyoteknolojik ürünleri kongrede sunma fırsatı yakaladık.

Yine hayvan sağlığının yanında çevre sağlığı korunması alanını da tamamlayıcı sağlık kontrolü çerçevesinde Avrupa’nın bu konuda uzman önemli bir şirketi Biosix ürünleri, ergin karasinekle mücadelede Alphi ve larvasit Maggots ürünlerini sunduk.

TVJD-2019

Arama Sonuçları Web sonuçları TVJD – Türk Veteriner Jinekoloji Derneği

Emeği geçen tüm hocalarımıza ve katılımcılara çok teşekkür ederiz.

CMA,

Barsağı Korursanız, Tüm Vücudu Korursunuz